GORĄCY Wyświetlacz LCD 3G W CDMA 2100 MHz GSM 900 Mhz Dual Band Cell Wzmacniacz Sygnału Repeater UMTS telefonu #45

LCD Display 3G W CDMA 2100MHz GSM 900Mhz Dual Band Mobile Phone Signal Booster 900 2100
  • Sprzedawca lintratek Official Store
  • Cennik US $119.00piece
  • Cena Sprzedaży US $66.64piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $52.36piece44% off
  • Oceny 4.9 (26)

Specyfikacja przedmiotu

Nazwa markilintratek

Opis Produktu

szanowni państwo,

proszę zwrócić uwagę przed złożeniem zamówienia:


1. Ten produktobsługuje 900 MHz i 2100 MHz, proszę sprawdzić lokalne częstotliwości przed zakupem. częstotliwości nie pasuje, wzmacniacz sygnału może nie działa.

2. Ten produkt jest wzmacniacz sygnału, nie jest to generator sygnału.potrzebuje zewnątrz dobry sygnał, upewnij się, że twój telefon może otrzymuje więcej niż 4 barów sygnał na zewnątrz.

3. Jeśli naprawdę nie może działa, skontaktuj się z nami dołączone zdjęcia lub wideo, tak, że możemy pomóc ci sprawdzić.nie wystarczy otworzyć spory bez komunikacji.my nie mile widziane takie kupujących.

GORĄCY Wyświetlacz LCD 3G W-CDMA 2100 MHz GSM 900 Mhz Dual Band Telefon komórkowy Repeater Sygnału Wzmacniacz Sygnału GSM 900 2100 UMTS wzmacniacz

Punkt sprzedaży:

1. wyświetlacz LCD może wskazywać sygnale

2. Zasięg: pokrywa o 200-1000sqm bez bariery

3. Praca dla GSM 900 mhz + 3G 2100 mhz dual band telefon komórkowy signal booster

4. Whole ustawić element z anteny zewnętrznej, antena pokojowa, 12 m kabel

porady:głównie120szt antena pokojowa tylkopokrywa 100-200 sqms, jeśli chcesz pokrywa więcej zasięg, trzeba dodać 2-3 sztuk kryty anteny, może obejmować 1000 sqms w najlepszym condiction, które mają trochę potykając bloku.

jak do pracy:

1. Zewnętrzna antena (antena yagi) odbierać sygnał z wieży signal.

2. Then, wysyła sygnał repeater przez długi kabel.

3. The repeater odbiera sygnał i poprawia go.

4. Po tym, sygnał do kryty antena (panel/sufit/bat anteny), w końcu telefonu komórkowego sygnału będzie poprawić.

Certyfikat Lintratek

Marki Lintratek i Wystawy

elementy są tylko wysyłać po zapłaty potwierdzającej (zwykle wysyłamy w ciągu 48 godzin). my po prostu wysyłać właściwy adres zależy od szczegółów zamówienia, przed złożyć zamówienie wpisz swój adres dopasowanie. po 45 dni (spodziewać Brazylia), jeśli nadal nie odebrać przesyłkę, prosimy o kontakt z nami przed sporu, proszę dać nam szansę, aby sprawdzić przyczynę i rozwiązać problem. wszystkie towary będziemy dokładnie sprawdzić przed wysyłką, aby upewnić się, że może to działa i w dobrym stanie.

wszystkie urządzenia mają dwa lata gwarancji w naszym sklepie. wszelkie problemy produktów proszę pokazać nam wideo lub niektóre zdjęcia swojej kompletnych instalacji, poprosimy nasz technik, aby sprawdzić i pomóc.proszę nie otwierać spór lub opuszczać negatywną feedback przed skontaktuj się z nami. cenimynasza customers, a także nasza opinia profws ile.

prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem Wiadomości Centrum, odpowiadamy was w ciągu 24 godzin (z wyjątkiem weekendu i wakacje w Chinach). w celu uzyskania dalszych lepsze usługi dla ciebie, gdy masz problem produktu należy pamiętać, aby pokazać nam wideo lub niektóre zdjęcia swojej kompletny montaż. to jest bardzo ważne. my odpowiemy na wszystkie wiadomości tak szybko, jak to możliwe, dziękuję z góry za cierpliwość.

akceptujemy wszystkie metody płatności, które wystawione przez AliExpress. nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek podatku VAT lub niestandardowe opłat. czy trzeba płacić podatków przywozowych lub nie, w zależności od kraju polityki. jeśli nie można przyjąć, proszę nie nie kupić.

Podobne Produkty