Hiseeu 8CH AHD 5 W 1 DVR CCTV System Kamer 4 sztuk 720 P 1.0MP Atmosferyczne IR Kamera zewnętrzna Zestaw home security Monitoring

4CH CCTV KIT System 960H DVR 1000 TVL IR Bullet Outdoor CCTV Surveillance Camera Security System
  • Sprzedawca Hiseeu CCTV
  • Cennik US $160.00piece
  • Cena Sprzedaży US $112.00piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $48.00piece30% off
  • Oceny 4.8 (22)

Specyfikacja przedmiotu

Nazwa markihiseeu
Wbudowany w hddBrak
Typ wtyczkiUe wtyczka,Us wtyczka,Au plug,Wtyczka uk
Długość kabla18 m
SZT Kamery4 SZTUK

Opis Produktu

podatku i Cła oferujemy bezpłatną wysyłkę dla większości kraju, ale możemy zrobić nie obejmuje żadnych podatków i duty. Kupujący musi zapłacić dla podatku i duty raz go ładować przez kupującego celnej, w razie potrzeby, będziemy dostarczać pliki związane, aby pomóc odprawy celnej.

*** dla lepszego odprawy celnej,wysyłamy zestawy w wielu małych opakowaniach pocztą elektroniczną, gdy Dostarczane do Brazylii, argentyna, arabia Emiraty.

Opłaty zdalnegojeśli adres jest zdefiniowana jako odludziu przez Fedex/dhl, musisz zapłacić dodatkowe 40 dolarów zdalne opłatę transportową. Or można wybrać inny wysyłka sposób lub podaj nam nową inny adres, który nie jest zdalne. odludziu kontrola poprzez link:

720 P Wysokiej Rozdzielczości

Weatherpfroof Kamery

nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz

łatwy Remote View

scentralizowanego Systemu Zarządzania

Hybrid 5 w 1 AHD DVR

wsparcie CVBS/TVI/Analog/AHD/IP Kamery

inteligentna Detekcja ruchu

gdy ruch jest wykrywany, natychmiastowy e-mail zostanie wysłana. you może zdalnie sprawdzić, co się stało w odpowiednim czasie

zaawansowanych Technologii Kompresji H.264


przesyłka

1. Normmly wyślemy towar w ciągu 1-3 dni roboczych po zaksięgowaniu płatności zweryfikowane przez Aliexpress.

2. Proszę sprawdzić, czy towary są w dobrym stanie i znak przed dostawa człowiek pozostawia. jeśli okaże się, że produkt jest utracone lub uszkodzone na sposób. należy podjąć zdjęć i niech dostawy mężczyźni potwierdzić go. potem pomoże ci niech przedsiębiorstwo żeglugowe cię zrekompensować.

gwarancja

1. Wszystkie towary zostaną dokładnie test przed wysyłką. postaramy się jak najlepiej, aby uniknąć problemów z jakością.

2. obiecujemy gwarancji na jakość w ciągu jednego roku, a my go naprawić bezpłatnie. The oddawanie wysyłki powinny być wpłacona przez klienta.

3. Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, prosimy o kontakt z nami. będziemy dostarczać państwu satysfakcjonujące rozwiązanie.

Feedback & Ocena

doceniamy swoją opinię bardzo. jak to zmotywować nam zrobić lepiej.jeśli masz jakiekolwiek pytania z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami w pierwszej kolejności przed wystawieniem negatywnej opinii. dziękuję z góry


Podobne Produkty