Lintratek NOWY LCD Wzmacniacz Sygnału GSM 900 MHz 3G UMTS 2100 Repeater Telefonu Komórkowego dla MTS, MegaFon, Beeline, Tele2

HOT LCD Display 3G W CDMA 2100MHz GSM 900Mhz Dual Band Cell Phone Signal Booster GSM
  • Sprzedawca lintratek Official Store
  • Cennik US $100.00piece
  • Cena Sprzedaży US $63.00piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $37.00piece37% off
  • Oceny 4.9 (14)

Specyfikacja przedmiotu

Nazwa markilintratek

Opis Produktu

PRZED ZAKUPEM,proszę sprawdzić lokalne częstotliwości w pierwszej kolejności.
ten model jest praca dla900 MHz i 2100 MHz.
jeśli częstotliwości nie pasuje, to może nie działa. dzięki!

repeater gsm 3g dual band 900 2100 repetidor amplificateur gsm 3g

#Lintratek NOWY LCD Wzmacniacz Sygnału GSM 900 MHz 3G UMTS 2100 MHz Wzmacniacz Repeater Sygnału Telefonu Komórkowego dla MTS, MegaFon, Beeline, Tele2#

Punkt sprzedaży:

1. Podwójne wyświetlacze LCD, więcej szczegółowe.

2. Zasięg: pokrywa o 300-800sqm bez bariery

3. Praca dla GSM 900 mhz + 3G 2100 mhz dual band telefon komórkowy signal booster

4. Great pokrywa, łatwy w instalacji

5. Cały zestaw z anteny zewnętrznej, antena pokojowa, 12 m kabel

porady:pokrywa 100-200sqm głównie w 1 pic antena pokojowa, chcę obejmować więcej, trzeba dodać 2-3 pic antena pokojowa, może obejmować 500sqm w najlepszym condiction, które mają trochę potykając bloku.

trzeba nam sugestię, skontaktuj się z nami przed czekając. będziemy ci najlepsze rozwiązanie, aby uzyskać najlepszą sygnału. dziękuję.

kroki instalacji:

1. Zewnętrzna antena (normalnie używać yagi/log-okresowe anteny) odbiera sygnał z wieży signal.

2. Then, wysyła sygnał repeater poprzez kabel.

3. możliwość używania i poprawy sygnału Repeater.

4. Po tym, dobry sygnał idzie do kryty antena (wykorzystanie panel/antena sufitowa), w końcu telefonu komórkowego sygnału została poprawiona.

Certyfikat Lintratek

Marki Lintratek i Wystawy

elementy są tylko wysyłać po zapłaty potwierdzającej (zwykle wysyłamy w ciągu 48 godzin). my po prostu wysyłać właściwy adres zależy od szczegółów zamówienia, przed złożyć zamówienie wpisz swój adres dopasowanie. po 45 dni (spodziewać Brazylia), jeśli nadal nie odebrać przesyłkę, prosimy o kontakt z nami przed sporu, proszę dać nam szansę, aby sprawdzić przyczynę i rozwiązać problem. wszystkie towary będziemy dokładnie sprawdzić przed wysyłką, aby upewnić się, że może to działa i w dobrym stanie.

wszystkie urządzenia mają dwa lata gwarancji w naszym sklepie. wszelkie problemy produktów proszę pokazać nam wideo lub niektóre zdjęcia swojej kompletnych instalacji, poprosimy nasz technik, aby sprawdzić i pomóc.proszę nie otwierać spór lub opuszczać negatywną feedback przed skontaktuj się z nami. cenimynasza customers, a także nasza opinia profws ile.

prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem Wiadomości Centrum, odpowiadamy was w ciągu 24 godzin (z wyjątkiem weekendu i wakacje w Chinach). w celu uzyskania dalszych lepsze usługi dla ciebie, gdy masz problem produktu należy pamiętać, aby pokazać nam wideo lub niektóre zdjęcia swojej kompletny montaż. to jest bardzo ważne. my odpowiemy na wszystkie wiadomości tak szybko, jak to możliwe, dziękuję z góry za cierpliwość.

akceptujemy wszystkie metody płatności, które wystawione przez AliExpress. nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek podatku VAT lub niestandardowe opłat. czy trzeba płacić podatków przywozowych lub nie, w zależności od kraju polityki. jeśli nie można przyjąć, proszę nie nie kupić.

Podobne Produkty