Bezprzewodowy Zestaw Słuchawkowy Stereo Dual Bluetooth słuchawki dla iPhone xiaomi Samsung Mobile Mikrofon

Wireless Stereo Headset Dual Bluetooth Earphone For IPhone Xiaomi Samsung Mobile Microphone
  • Sprzedawca aliss Store
  • Cennik US $28.98piece
  • Cena Sprzedaży US $19.71piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $9.27piece32% off
  • Oceny 5.0 (95)

Specyfikacja przedmiotu

Długość liniiBrak
Jest bezprzewodowyTak
Obsługuje apt-xTak
FunkcjaDo Internetu Bar,Do Gier Wideo,Dla Telefonu komórkowego,Słuchawki HiFi,Wspólna Słuchawkowe,Sport,Dla ipoda
Przycisk sterowaniaTak
Wsparcie APPNie
Typ bezprzewodowejBluetooth
Regulacja GłośnościNie
Czułość122±3dB
WodoodpornaNie
Zasada VocalismTechnologia hybrydowa
Obsługa Kart PamięciNie
ZłączaBrak
Nazwa markiZOMOEA
Typ wtyczkiBezprzewodowe
StylZaczep na ucho
Z MikrofonemTak
Aktywne Redukcji SzumówTak
KomunikacjaBezprzewodowe
Odporność
Pasmo przenoszenia Zakres8-24000Hz

Opis Produktu

różne ceny odpowiadają różnych konfiguracjach, wszystkie zamówienia są wyposażone w kabel ładowania. różnica jest: czy z okno ładowania. proszę wybrać w zależności od potrzeb, a my nie akceptują kontrowersji wynikające z tych kwestii.

w celu uniknięcia cła w większości krajów, będziemy zadeklarować w następujący sposób: US $5/SZT
dźwięk opóźnienie będzie trwać 1-2 sekund do telefonów filmy, tylko idealne dla muzyki i połączeń telefonicznych.
jednostronnie zestaw słuchawkowy dla połączeń telefonicznych, dwustronnie słuchawki do muzyki.
funkcja i Funkcji.
1: Wysokiej Jakości zestaw słuchawkowy Bluetooth układ niskiego poboru mocy (WT200) i + baterii, dłuższy czas odtwarzania muzyki, stabilny parowania. 2.5-3 godzin dla muzyki. (rzeczywiste dane z badań, które jest absolutnie prawdziwe)
The WT200 chip dla naszego zestawu słuchawkowego Bluetooth, zwykła tańsze słuchawki zastosuj JC chip, cena WT200 jest 3 razy z JC, WT200 obsługuje 3 godzin czas odtwarzania muzyki, gdy tylko 1.5 godzin dla JC, co więcej, WT-100 funkcje silny stabilność parowanie, nie jest to irytujące, aby być przerwana przez ciągłe hałasu w słuchawek podczas słuchania muzyki?
2: Specjalny głośnik modulacji, ciecz czysty głos, wysokiej jakości wyjście audio stereo, odcienie bogaty bas.
3: UV utwardzania kleju ciała, twardego materiału, wolne od podstaw, lustro efekt odblaskowy, więcej piękny wygląd. (słuchawki bez UV utwardzania kleju ciała wygląda uzywany towaru).
4: Przyjemne hi-fi audio z Bluetooth 4.2 technologii, szybkie parowanie i stabilne łączność, wbudowany mikrofon, idealne na głośnomówiącym rozmowy telefoniczne, muzyka, aktualności, na czacie lub pracy.
5: Kompatybilny z IOS 99%, Android devices (z funkcją Bluetooth), takich jak iPhone, Samsung, Motorola, Xiaomi, Huawei, LG i etc.
produkt Parametr
słuchawki Waga: 4.8g * 2
Wersja Bluetooth: Bluetooth 4.2
Zakres parowania: pokrywa do 10 metrów (33 stóp)
Czas czuwania: 72 godzin
Odtwarzanie muzyki/Czas Rozmowy Telefonicznej Długość: około 3 godzin
Czas ładowania: 1 godziny
po raz pierwszy wykorzystanie, zestaw słuchawkowy z lewej i prawej polecenia parowania.
Kroki parowania:
1: wyłącz telefon Bluetooth, długo nacisnąć prawy i lewy zestaw słuchawkowy przyciski, zwolnienie je, gdy czerwony i niebieski wskaźnik zacznie migać.
2: Fast & Dwukrotnie nacisnąć jeden przycisk zestawu słuchawkowego, odczekać 5-10 sekund.
zestaw słuchawkowy automatyczne parowanie, udane parowanie z jednym miga niebieski, pozostałe miga czerwony i niebieski.
3: włączyć Bluetooth telefonu komórkowego, wyszukiwania i powiązać zestaw słuchawkowy.
4: po raz Drugi parowania: włącz telefon Bluetooth, naciśnij krótko dwa zestaw słuchawkowy przyciski, zwolnić przyciski, gdy niebieskie światło miga, automatyczne parowania zestawu słuchawkowego.
w odniesieniu do produktów, prosimy o kontakt z nami, gdy każdy problem występuje, jesteśmy gotowi, aby jak najlepiej na idealne rozwiązanie.
przeczytać przed zakupem
1: Twoja przesyłka zostanie wysłany w 7days.
2: czas wysyłki innego kraju nie jest to samo. zwykle wynosi 30 dni, późno, aby 60days. logistyka zwykle jest Porcelanowa Poczta Lotnicza Poczta, niektóre kraje wysłany przez specjalnej linii.
3: słuchawki z Magnesem czasami nie przedłużyć czas wysyłki. również z Innych pytań twoja przesyłka może być późno. jeśli przez dłuższy czas swoje informacje mają nie aktualizować śledzenia paczek lub mają nie klient otrzyma przesyłkę skontaktuj się z nami jak najszybciej!
4: nie uarantee czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, howquickly produkt jest kontrolowane.
5: Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.
gwarancja konserwacji
oferujemy 15 dni bezpłatną wymianę. kupujący może zażądać w celu wymiany w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.
oferujemy również 12-miesięcznej wolnego konserwacji. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu. jeśli jakiekolwiek partis wymagane do wymiany, kupujący powinien również zapłacić za koszty części do wymiany.
przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. po wydać elementy do firmy logistycznej, prosimy o przesłanie nam tropi., jak tylko otrzymamy elementy, będziemy naprawić lub wymienić je JAK NAJSZYBCIEJ.

Podobne Produkty